Kişisel hijyen ürünlerinin geniş dünyasında, yetişkinlerin ıslak mendilleri çıkarması kolay olabilir. Aslında, sokaktaki birine neden insanların ıslak mendil kullandıklarını soracak olursanız, muhtemelen size bunların öncelikle bir bebeğin cildini temizlemek için kullanıldığını söylerlerdi. Bu amaç için sık sık reklamı yapılan ıslak mendilleri gördüğünüz doğru olsa da, bunlar aslında yaşa bakılmaksızın herkes için harika kişisel bakım ürünleridir.

Yetişkinler için kişisel hijyen için ıslak mendil kullanmak, bebekler için kullanmakla hemen hemen aynıdır. Ebeveyn iseniz, tek kullanımlık mendillerin birçok hijyenik uygulamasına zaten aşinasınızdır. Çocuğunuz yoksa ve geçmişte ıslak mendil kullanmadıysanız, neden onları rutininize eklemeniz gerektiğini merak edebilirsiniz. Islak mendilleri çeşitli durumlarda nasıl kullanacağımıza bir göz atalım!

Cildinizi temizlemenin en nazik yolu: Islak Mendiller

Nihayetinde, kiri nazikçe çıkarmak için tasarlandılar.Genellikle bebekler düşünülerek yapıldıkları için cilt hassasiyetlerini tahriş etmemek için çok hafiftirler. En yaygın kullanımlardan biri ellerinizi hızlıca temizlemektir. Mendiller sadece kiri ve kiri temizlemekle kalmaz, aynı zamanda dezenfekte ederek onları evde veya hareket halindeyken temel bir hijyen ürünü haline getirir.

Yüz bakımı: Çünkü hepimizin yüzü var!

Islak mendiller basit cilt bakımları için de kullanılabilir. Özel yüz mendilleri kadar iyidirler ancak maliyeti çok daha düşüktür. Yüzünüzü temizlemenin hızlı bir yoludur, ancak birçok kişi aynı zamanda makyajı temizlemenin hızlı ve sorunsuz bir yolu olarak da kullanır. Hassas olma eğilimindeysen cildinde yeni mendilleri test etmeyi unutma. Cildinizin nasıl tepki vereceğini asla bilemezsiniz.

Islak mendiller, bebek temizliği için en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir.
Islak mendiller, bebek temizliği için en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir.

Fahri Tuvalet Kağıdı: Islak mendil!

Gülmeyin! Sonuçta, ebeveynler bebekleri temizlemek için suyla yıkanabilir mendiller kullanıyor. Yetişkinler için neden olmasın? Gerçek şu ki, öyle değil. Bazıları, ıslak mendillerin tuvalet kağıdından daha etkili olduğunu, çünkü eklenen nemin daha derinlemesine temizlemeye yardımcı olduğunu (endişelenmeyin, çabuk kurur) ve muhtemelen daha az ıslak kullanacağınız için söz konusu markalara bağlı olarak daha uygun maliyetli olabileceğini savunuyor. Bazıları bu tür bir kullanımı garip bulsa da, diğerleri tuvalet kağıdını ıslak mendille değiştirmenin daha iyi kişisel hijyen sağlayacağını savunuyor.

Yüzeyleri Dezenfekte Etmek: Çünkü temiz olmak trenddir.

Sizi temiz tutmanın yanı sıra, bebek mendilleri en başta kirlenmenizi önlemeye yardımcı olabilir. Masa üstlerini, kapı kollarını, hatta klozet kapaklarını dezenfekte edebilmek için daima bir paket bulundurun. Ev cephesinde de lekeleri çıkarmak için harikadırlar.

Islak mendiller, en çok yönlü kişisel hijyen ürünlerinden biridir. Gün boyunca temiz kalmanın ucuz bir yoludur ve sorunsuz bir şekilde yanınızda taşıyabileceğiniz kadar kompakttır. Henüz denemediyseniz, yukarıdaki örneklere bir göz atın ve günlük rutininizde deneyin!

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, ıslak mendil kampanyalarımızdan haberdar olun.

Copyright © Islakmendilyaptir.com 2020 - Aksa Sistem Bilgi Teknolojileri markasıdır. Tüm hakları saklıdır.

WhatsApp Mesaj
1
WhatsApp Hızlı İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?